összetett fotóalbum keresés

neked is van véleményed?

Fotóalbumok » verseny képek » Szépségverseny ősz » #9
A kép adatai: bezár


Gyártó: OLYMPUS IMAGING CORP.
Tipus: u700,S700
ISO: 64
Zársebesség: 1/250
Rekesz: f/3.4
Gyújtótávolság: 650/100
Dátum: 2011.10.02 12:14:37
Eredeti kép méret: 2560x1920
Fájl méret: 590 kB
Beágyazás: bezár


HTML link


BB code


Direkt link
9/83
(bal nyíl gomb)   (jobb nyíl gomb)

Milyen ez a kép?

a szavazáshoz jelentkezz be!
 László97
3,7777
dr.anonimus
fotója


Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Lépj be vagy regisztrálj!


Megjegyzések a képhez
1-29 / 29
László97 - 177 hónapja
@szimat: Igen. Köszönöm a választ, mostmár tudom, hogy legközelebb mibe fog belekötni mindenki és mit kell majd leszedni. Amúgy gondoltam, hogy pont ez lesz a gond. Majd legközelebb olyan képpel nevezek, amin ezek a dolgok nincsenek rajta a bringán.
Tetszik a hozzászólás?
 
szimat - 177 hónapja
@László97: bocsi, hogy csak most írok, nem vettem észre, hogy kérdeztél.
lámpa, prizma, lakat, nyeregtáska, műanyag taposópedál, komfort nyereg, második kulacstartó nem illik erre a bringára (értem, hogy kresz, meg hasznos, biztonságos, de akkor sem tetszik- nekem is van minden, de ha fotózom, akkor próbálom addig leszedni róla, ne rondítsa el)
személy szerint a fehér bovdenház sem tetszik. Ezért adtam 3ast. remélem kielégítő választ adtam.
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@dr.anonimus: És attól csicsás, hogy rajta van? Amúgy meg már írtam, hogy nem a versenyre készült hanem csak egy túra alkalmával gyorsan lekaptam. De ha ez olyan nagy gond akkor jövőre még az eredeti ülést is visszateszem. Akkor mikor küldtem talán ez volt a legnormálisabb kép. Számítottam vele, hogy ebbe fognak a legtöbben belekötni, eleve úgy indultam, hogy utolsó leszek úgyis szóval nem lepődtem nagyon meg. Jövőre majd igyekszem valami versenyképes képet összehozni. Egyenlőre legyen egy újabb kerékpár, mert kicsivel nagyobb lett a váz, így ezt apám fogja örökölni és én valószinűleg kapok újat. Na arra akarok Shimano M505 pedált rakni, stb, stb. Csak legyen rá pénz is...Azon már nem fog annyira látszódni, hogy gyári mert több időt és pénzt akarok belefektetni.
Tetszik a hozzászólás?
 
dr.anonimus - 178 hónapja
@László97: mondjuk ha már egy szépségversenyre szánt fotó akkor azért a bicajról leszedtem volna mindent (nyeregtáska, lakat, lámpák és 3db küllőprizma)
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@Vadas81: Köszi :)
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@szimat: Mi csicsás ezen?
Tetszik a hozzászólás?
 
Vadas81 - 178 hónapja
ment az 5ös tetszik a váz!!
Tetszik a hozzászólás?
 
szimat - 178 hónapja
3, sok a csicsa
2 olvasó 50%-ának NEM TETSZIK a hozzászólás! Neked tetszik?
 
László97 - 178 hónapja
Majd lesz benne egyedi elég, ha pénz is lesz. 2 hónapos bringán nem fogok mindent cserélni. Ez van, ezt kell szeretni :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Pedrocro - 178 hónapja
3-as átlagosnak tűnik hol ott látszik hogy jó a felszereltség, tessék valami egyedit vinni bele
Tetszik a hozzászólás?
 
alonshow - 178 hónapja
hát majdnem 4-es de 3-as mert a többi szebb
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@BF2 hungarolada: Köszi, legközelebb az lesz, de már más bringával remélhetőleg :) Egy 3Mpixeles fényképezőgépet tudtam szerezni azzal csináltam :D
Tetszik a hozzászólás?
 
BF2 hungarolada - 178 hónapja
5 szép bringa, de a kép sz.r... legközelebb szebb képet! :)
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@BalageUMF:Ja, akkor félreértettem, bocs. Hát...ennyire futotta. Kezdésnek ez is elég jó :)
Tetszik a hozzászólás?
 
BalageUMF - 178 hónapja
nem a specialized. csak a színe
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@BalageUMF: Hát ha a Specialized neked dechatlonos akkor ám legyen...
Tetszik a hozzászólás?
 
BalageUMF - 178 hónapja
3as nagyon emlékeztet a dechatlonos biciklikre
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@dr.anonimus: Nem pont a versenyre készítettem, hanem október 1. hetében voltunk el túrázni akkor lett készítve. Ha versenyre csináltam volna akkor persze lepakolok sok mindent. Csak utólag már nem akartam másik képet küldeni. Mindegy jó ez, arra vagyok kiváncsi, hogy átlagosan kinek mennyire tetszik
Tetszik a hozzászólás?
 
dr.anonimus - 178 hónapja
@László97: am szerintem ha lepakoltad volna róla a sallangokat (lámpák, lakat, ny.táska)még szebb lenne
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@beri: Az képeimnél van közeli kép is róluk...
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@beri: Tektro Novela
Tetszik a hozzászólás?
 
d75ave - 178 hónapja
4
Tetszik a hozzászólás?
 
beri - 178 hónapja
@beri: igy lett 4-es :D
Tetszik a hozzászólás?
 
beri - 178 hónapja
3-as akartam adni de megláttam azokat a fékeket *.* milyen tipus?
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@dr.anonimus: Ez igaz, de ezt így ahogy látod a nyeregtáskán meg a lakaton kívül minden gyári :) Majd tavaszal vélhetőleg lesz egy kis átalakítás és akkor már nem lesz rajta 4.
Tetszik a hozzászólás?
 
dr.anonimus - 178 hónapja
és persze az is lehetne fehér
Tetszik a hozzászólás?
 
dr.anonimus - 178 hónapja
@László97: ahhoz 1 is elég
Tetszik a hozzászólás?
 
László97 - 178 hónapja
@dr.anonimus: Igaz, de inkább lássanak este minthogy mentő vigyen el...
Tetszik a hozzászólás?
 
dr.anonimus - 178 hónapja
4 küllőprizma sokat ront az összképen
Tetszik a hozzászólás?
 
ezt az képet ma 2, összesen 5325 látogató tekintette meg

» Partnerek