összetett fotóalbum keresés

neked is van véleményed?

Fotóalbumok » rendezvény képek » Fotóverseny 2013.1 - Bringák Graffitivel » #4
A kép adatai: bezár


Gyártó: Samsung Techwin
Tipus: SAMSUNG i70
ISO: 333
Zársebesség: 1/45
Rekesz: f/3.5
Gyújtótávolság: 66/10 (35mm-en: 39mm)
Dátum: 2013.02.01 18:40:43
Eredeti kép méret: 3072x2304
Fájl méret: 503 kB
Beágyazás: bezár


HTML link


BB code


Direkt link
4/21
(bal nyíl gomb)   (jobb nyíl gomb)

Milyen ez a kép?

a szavazáshoz jelentkezz be!
 BoFF
KennyThePro
fotója


Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Lépj be vagy regisztrálj!


Megjegyzések a képhez
1-16 / 16
KennyThePro - 161 hónapja
A szavazás lezárult!

___________________________________________ _
Tetszik a hozzászólás?
 
BoFF - 161 hónapja
@delphoi94: 3-assal egyet értenék attól tényleg nem jobb. De te egy friss reges képlepontozós paraszt vagy (traktor). Úgyhogy kapd be! Összes esti képes merev vázasra rohadt répát adtál csak mert te nem szereted a nem fél millió ft-ba kerülő bringákat.
Tetszik a hozzászólás?
 
mikloskaresz - 161 hónapja
Mivel este fotóztad, ezért a sötét részek nagyon beleolvadnak a falba. A bringa sincs megvilágítva kellő képpen, szóval nem is nagyon lehet látni. Sajnálom, de én csak 3-ast tudok adni
Tetszik a hozzászólás?
 
delphoi94 - 161 hónapja
mert nem tetszik a bicikli és sötét a kép
Tetszik a hozzászólás?
 
delphoi94 - 161 hónapja
1
Tetszik a hozzászólás?
 
abrányird - 162 hónapja
4 mert elég furcsa ez a sötétség
Tetszik a hozzászólás?
 
BoFF - 162 hónapja
Az egész graffiti kb 60m hosszú. :)
Tetszik a hozzászólás?
 
Marcroa24 - 162 hónapja
ha nem este lenne és az egész graffiti látszódna jobb lenne...3mas
Tetszik a hozzászólás?
 
laceszv - 162 hónapja
4, sötét a kép
Tetszik a hozzászólás?
 
A noxos - 162 hónapja
A fényviszonyok lehetnének jobbak van ennél jobb kép ami 5 retek szóval ez csak 4 répa lehet!
Tetszik a hozzászólás?
 
Gotrek - 162 hónapja
5
Tetszik a hozzászólás?
 
BoFF - 162 hónapja
Köszi a szavazatokat! :) Van egy világosabb kép is de az sajna már későn jutott eszembe így maradt ez.
Mosni meg mostam volna ha nem bringázás után megyünk ide :D
Tetszik a hozzászólás?
 
johnny336 - 162 hónapja
Sötét a kép, valahogy nem jön össze a háttér, meg a bicó...pedig szép ez a Magellan
4
Tetszik a hozzászólás?
 
kicsi - 162 hónapja
kicsit lehetne világosabb, de nekem így is 5 :)
Tetszik a hozzászólás?
 
j.andor - 162 hónapja
5
Tetszik a hozzászólás?
 
NorBEE300 - 162 hónapja
4, mert tetszik a gép, a háttér is. DE, a kerék sáros, egy laza mosást megérdemelt volna, mire kiérsz a falfirkához, addigra meg is száradt volna :). Ezért 4.
Tetszik a hozzászólás?
 
ezt az képet ma 2, összesen 4791 látogató tekintette meg

» Partnerek