összetett fotóalbum keresés

neked is van véleményed?

Fotóalbumok » bicikli/alkatrész képek » BIKE fejlődése » #13
A kép adatai: bezár


Eredeti kép méret: 1279x561
Fájl méret: 118 kB
Beágyazás: bezár


HTML link


BB code


Direkt link
13/16
(bal nyíl gomb)   (jobb nyíl gomb)

Milyen ez a kép?

a szavazáshoz jelentkezz be!
  Continental Rubber Queen első gumi
Kenda hátsó gumi
Rodi Excalibur DH (fehér) kerekek
Truvativ Hussefelt kormányszár
FUNN Fatboy DH BOB (grafit) kormány
Truvativ Ruktion 1.1 hajtókar
Truvativ XR monoblokk
Avid BB7 Tárcsfék 200/180
Avid SD7 fékkar
Prowheel Guidevheel láncterelő
Altrix Airborne váz



Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Lépj be vagy regisztrálj!


Megjegyzések a képhez
1-18 / 18
bayerkrisztián - 156 hónapja
@belaoil9: A DH vázak is aluból vannak
Tetszik a hozzászólás?
 
belaoil9 - 156 hónapja
@bayerkrisztián: akkor miért veszel alu vázat??
Tetszik a hozzászólás?
 
bayerkrisztián - 156 hónapja
@belaoil9: Ezt nekem írtad?? mert én maradok a DH-nál
Tetszik a hozzászólás?
 
belaoil9 - 156 hónapja
street/dirtre wáltasz(sry szar a "bilim")
Tetszik a hozzászólás?
 
bayerkrisztián - 156 hónapja
pénteken jön az új váz
Tetszik a hozzászólás?
 
Fagyi17 - 156 hónapja
Bocsi azt hittem amorf666 képén vagyok :OO
Tetszik a hozzászólás?
 
Fagyi17 - 156 hónapja
Másik Vázad lesz? :O Nem akarod el adni nekem a mali vázat? :DD
Tetszik a hozzászólás?
 
amorf666 - 156 hónapja
@dany94: én inkább hidrásnál vagyok:DD (avid juicy 5)
Tetszik a hozzászólás?
 
amorf666 - 156 hónapja
@etnies: 1 évbe nekem csak 1x kellet :D az annyira nem vészes(szerintem!) de hát kinek mi...,számomra nagyon jó fék :)
Tetszik a hozzászólás?
 
etnies - 156 hónapja
srácok ne vegyetek juicyt, ha csak nem akarjátok mindig lelégteleníteni
Tetszik a hozzászólás?
 
dany94 - 156 hónapja
Itt Szegeden a Juicy-k szarnak számítanak:D Viszont a Hayes MX4 vagy a BB7 az tényleg jó :D
Tetszik a hozzászólás?
 
amorf666 - 156 hónapja
@bayerkrisztián: az igaz :)
Tetszik a hozzászólás?
 
bayerkrisztián - 156 hónapja
@amorf666: már így is rohadt nagy minuszba vagyok, meg a BB7-es az egyik legjobb bovdenes
Tetszik a hozzászólás?
 
amorf666 - 156 hónapja
amúgy a te helyedbe gondolkodnék hidrás fékeken,juicy-k hoz olcsón hozzá lehet már jutni :))
Tetszik a hozzászólás?
 
amorf666 - 156 hónapja
szép lesz krisz :D csak álljon már össze :DD
Tetszik a hozzászólás?
 
bayerkrisztián - 156 hónapja
de még csak tervbe vannak ezek a cuccok, télen kerül majd megvalósításra
Tetszik a hozzászólás?
 
bayerkrisztián - 156 hónapja
@dany94: kezdő DH
Tetszik a hozzászólás?
 
dany94 - 156 hónapja
Mire akarod használni a biciklit?:) 4X, Freeride, Dirt, járkálás?:)
Tetszik a hozzászólás?
 
ezt az képet ma 1, összesen 903 látogató tekintette meg

» Partnerek