összetett fotóalbum keresés

neked is van véleményed?

Fotóalbumok » rendezvény képek » Őszi Szépségverseny 2013 » #109
A kép adatai: bezár


Gyártó: Nokia
Tipus: C5-03
ISO: 100
Zársebesség: 8750/1000000
Rekesz: f/2.4
Gyújtótávolság: 335/100
Dátum: 2013.10.06 12:22:19
Eredeti kép méret: 2592x1944
Fájl méret: 520 kB
Beágyazás: bezár


HTML link


BB code


Direkt link
109/152
(bal nyíl gomb)   (jobb nyíl gomb)

Milyen ez a kép?

a szavazáshoz jelentkezz be!
 Roob képe
KennyThePro
fotója


Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Lépj be vagy regisztrálj!


Megjegyzések a képhez
1-24 / 24
dr.anonimus - 153 hónapja
Szavazás lezárva!

_______________
Tetszik a hozzászólás?
 
Krupcheck - 154 hónapja
4
Mert életlen a bringa, nem érvényesül. Amolyan "itt is járt a bringám" stílusú dokumentációs fotó.
Tetszik a hozzászólás?
 
veszigeri - 154 hónapja
4. A bringa és a háttér is jó lenne, de így ebben a beállításban nem az igazi, és hát a minőség sem eget rengető
Tetszik a hozzászólás?
 
ZTE Zénó - 154 hónapja
2 mert egy tök átlagos bicikli semmi különleges nincs benn, emellett a kép is elég pocsék. nincs semmi ősz, meg a bicikli beállítása se valami jó
Tetszik a hozzászólás?
 
d75ave - 154 hónapja
4, elmosódott kicsit
Tetszik a hozzászólás?
 
asebestyen - 154 hónapja
4, talán ha picit mélyebbről fotózod, jobban átjön a képen ennek a beállításnak a lényege, így picit túlerőltetettnek tűnik :S
Tetszik a hozzászólás?
 
kicsi - 154 hónapja
5
Tetszik a hozzászólás?
 
ikarus266 - 154 hónapja
3, jó lenne, de tompák a színek és életlen a kép :(
Tetszik a hozzászólás?
 
Tubakka - 154 hónapja
4.
A bringa fényképezési szöge kicsit magas, és a fákon túl lehetne kicsit szebb háttér...
de maga a gép (hiába gyári) tetszetős! :)
Tetszik a hozzászólás?
 
Roob - 154 hónapja
Köszönöm mindenkinek a kritikát és a dicséretet is. Hát igen elég szerencsétlen kép lett, így már én is látom, de hát ez az első ilyen nevezésem. Gondoltam miér ne? Most már tanultam belőle. Ja és igen, még képen a bringa gyári.
Tetszik a hozzászólás?
 
iDrew - 154 hónapja
3 : a bringa 4, a kompozíció 2. sajnálom, de tényleg.
Tetszik a hozzászólás?
 
Reptike - 154 hónapja
4, nekem tetszik ez az extrémebb helyzet, de a képminőség sajnos nagyon gyenge!
Tetszik a hozzászólás?
 
illesbbs - 154 hónapja
3, nem látok sokat a bringából, nincs olyan(...) ősz a képen, gyári felszereltség, küllőprizma, pedál
Tetszik a hozzászólás?
 
NorBEE300 - 154 hónapja
4. Valóban "érdekes" helyzetben lett megörökítve a bringa.
Tetszik a hozzászólás?
 
Bice - 154 hónapja
4.
Kissé kicsavart pózban van szegény bringa, és sok alkatrész így nem látszik teljesen jól.
Tetszik a hozzászólás?
 
- 154 hónapja
4. rossz háttér választás. rossz fotó szög.
Tetszik a hozzászólás?
 
BF2 hungarolada - 154 hónapja
4, előzőek mellet a műanyag cuccok nem tetszenek
1 olvasónak tetszik a hozzászólás! Neked tetszik?
 
perelli - 154 hónapja
4, klassz bringa, a beállítás sem zavar, homályos a naptól.
Tetszik a hozzászólás?
 
bukidavid - 154 hónapja
3, mert nem a legjobb a háttér és teljesen gyárinak tűnik a gép, amit leírtam, hogy nem baj, csak ez egy szépségverseny. + Ha már ilyen helyszín sikerült, legalább az a fehér beégés ne lenne ott a háttérben, ahol a napfény rásüt a talajra. Imádom a Meridát, de ennél sokkal jobb helyet is lehetett volna találni neki, nagy kár érte :(
Tetszik a hozzászólás?
 
peterszakszon - 154 hónapja
Balos kép, azért nem rossz.
Tetszik a hozzászólás?
 
dr.anonimus - 154 hónapja
2 Balos fotó, a kép silány minőségű, teljesen gyári, semmi egyediséget sem találok benne.
1 olvasónak tetszik a hozzászólás! Neked tetszik?
 
fpeter - 154 hónapja
2, a kerékpár színe egységes, minden más szörnyű. Mit vétett szegény bringa, hogy ilyen helyen fényképezted le? A kép is eléggé elmosódott.
Tetszik a hozzászólás?
 
tiberius - 154 hónapja
4.Olyan furcsán homályos a kép.A bringa amúgy pofás.
Tetszik a hozzászólás?
 
j.balu - 154 hónapja
3.nem tetszik ez a szög,a háttér,a bringa rovására ment,nem sokat látok belőle.
Tetszik a hozzászólás?
 
ezt az képet ma 2, összesen 2866 látogató tekintette meg

» Partnerek