összetett fotóalbum keresés

neked is van véleményed?

Fotóalbumok » saját tekerés képei » 2012 Ráááájd » #7
A kép adatai: bezár


Eredeti kép méret: 1920x1440
Fájl méret: 349 kB
Beágyazás: bezár


HTML link


BB code


Direkt link
7/16
(bal nyíl gomb)   (jobb nyíl gomb)

Milyen ez a kép?

a szavazáshoz jelentkezz be!
 mielött írna valaki h semmi közöm a vápéhoz miért rakom fel linkelek videot :D
Ez a kép rohadt szar :D
Lazaruxmax
fotója


Csak belépett felhasználók szólhatnak hozzá!
Lépj be vagy regisztrálj!


Megjegyzések a képhez
1-29 / 29
Lazaruxmax - 169 hónapja
@Dwane: csinálok videot mostmár beadom :D mondjuk most nincs bicóm de ma rakom össze g sport agy odyssey lánctányér :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Dwane - 169 hónapja
privát videó :/
Tetszik a hozzászólás?
 
szabolcs_bmx - 171 hónapja
de ha majd eladod :DD haver vagy
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 171 hónapja
@szabolcs_bmx: el nem adom :D
Tetszik a hozzászólás?
 
szabolcs_bmx - 171 hónapja
ha eladó szolj !!!
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
1 éve :D
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
amúgy te mióta bicózol ? :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
@zolibmx2011: az cuki _D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
@Webb19: ja :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Webb19 - 172 hónapja
tehát Halason az élet jobb mint Füreden...
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
haha XD bazdki itt bementek önkormányzathoz hogy mi lesz ha lebontják "parkot" és még helyet se adtak ahova azt letennénk addig -.- de most még nem kezdték el a lebontását :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
hát itt halason van ez a koliken izé tököm tudod a bicajok itt lakik a tulajdonos :D és ez votl egy régi raktár és íyg szponzorba megkaptuk avgyisa monociklis srácok az egyik srác eb-re jár profik között 6 lett :D szoval elég szar :D és ő emg beengedett minekt mostmeg megkaptunk mi bicósok mégegy területet :D
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
ha nekünk is lenne egy hely ahova lehetne parkot összedobnánk pénzt,de egy hely kurvasok :(
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
@zolibmx2011: Meg van egy parkunk egy másik xD ami fedett azt meg régi cuccokból raktuk össze meg egy srác hát bele szállt egy 70 ezerrel és abból csináltuk az meg a hangár című mappám :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
nálunk is van ilyen áá tré szar pálya .. játszótér készítő csinálta ilyen rohadt csúszós sazrból ... ááá ami van ott az extrém nap mappámba ott van az a kék funbox.. meg van még egy 3 méter magas fordító ... hát az egy rakás fos csúszik minden egy szerencsétlen footjamet nem lehet rá tolni :D
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
háhá :D itt elakarják bontani azt is ami 3elemből(1 piramis,2döntés) áll...ugyhogy kb szerintem mi is idén elkezdünk ásni ,mert már nem elég egy ilyen kis fos döntés :D meg Bike Fest pálya ratyi,mármint elvannak b*szva az ívek
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
beleszartunk jó magasról :D itt nem nagyon foglakoznak vele :D érted senki se jár erre :D meg itt van egy jónagy beton elötte jó az út minden motorosok itt szoktak gyorsulni stb :D szoval bele van szarva :D
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
:D amúgy ti kértetek valmi engedélyt az önkormányzattól ,vagy csak úgy szarni bele ások egy dirtöt ?:DDDD
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
Mega város széle nem tud róla senki kb csak ilyen csicskák akik csak érted nem ugranak rajta hanem csak gurulnak és gecire szétkurják az ívet ezért majdnem minden nap újra kell ásni az ívet -.-"
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
@zolibmx2011: bazijó érted úgy ásod meg ahogy akarod :D hát nálunk ez régen moto cross pálya volt :D mondjuk az beljebb volt :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Webb19 - 172 hónapja
hát pécselyen haverok is elkezdtek egyet csinálni és a közterületesek szétb*TÁK nekik ugyhogy ennyit füredről , és még hozzá a legeldugottab helyen volt... tök jó lesz ez répáztam :D(már egy hete kb.:D)
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
nálunk az a para hogy mindenért szólnak,haveromék ástak dirtöt,egyik nap megvolt másik nap már nem :D De lehet az lesz mi is ásunk :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
csomó fák kivágtunk meg ástunk egész nap :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
csak azért csináltam videot h valami paraszt ne szoljon bele :D amúgy kösz :D hát mi is még tavaly nyáron kezdtük :D de akk még tök fos voltam szoval nem ugráltam rajta de a semmiből csináltuk :D
Tetszik a hozzászólás?
 
zolibmx2011 - 172 hónapja
Fasztnincs semmi köze hozzá :D szerintem jól adod, láb közé megy akkor már csak tökéletesíteni kell h pedálra menjen :D,am én is gyakorlom de itt kb nincs füreden sehol se egy normális ugrató :(,csak ilyen max 60cm-s döntés
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
még van mit gyúrni de ezvan 2 napja tolom :D
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
Tetszik a hozzászólás?
 
Lazaruxmax - 172 hónapja
Tetszik a hozzászólás?
 
ezt az képet ma 1, összesen 1766 látogató tekintette meg

» Partnerek