Újra irány a Bükk, a kedvencem!
Szépen elterveztem az útvonalat kb 42 km-esre, lett belőle 56, gondoltam lesz benne szint rendesen, de 1150m! Na erre nem! Életem legdurvább tekerése (eddig).
Répáshuta - Borostyán panziótól Zsidó rét, Olasz kapun keresztül Szilvásvárad. Onnan Katona sírok érintésével Bélapátfalva, Apátság és fel Bélkőre.
Itt haltam meg, csak a lelkem tekert, testem már nem létezett :)
Bélkőről vissza Zsidó rét - János rét - Borostyán.
Majdnem eltávoztam az örök bringás mezőkre, de ha eljön az ideje így szeretném :)